Відважні курчата

від 5 років

Відважні курчата
Відважні курчата

День, коли має з’явитися
на світ мій братик

Відважні курчата – TOM 3

«Чому ж у мене й досі немає маленького братика?” – думав Кармеліто. Він мріяв погратися в «курячу чехарду» або «витягни черв’ячка» зі своїм братиком, як його друзі… Але поки він думав, як здійснити свою мрію, у баклана Педро виникла одна геніальна ідея…


Купити

Космічний курятник

Відважні курчата – TOM 2

“Торкнутися зірок! Кармеліто мріяв про це, щойно вилупився з яйця. Але як це зробити, якщо ти всього лише маленьке курчатко перед величезним Усесвітом? Однак для відважного курячого серця немає нічого неможливого!


Купити

Відважні курчата
Відважні курчата

Назустріч мрії

Відважні курчата – TOM 1

“Знову нестися, постійно мусимо нести яйця! У житті є й інші, цікавіші справи! Я хочу побачити море!” – обурювалася Кармела. ЇЇ тато Півень за своє життя не чув більшої нісенітниці! “Нумо швиденько до гнізда!” – промовив він. Цієї ночі Кармела так і не змогла заснути…


Купити

Що кажуть люди

Окрім захопливого сюжету, вона приваблює кумедними ілюстраціями, а також жвавою мовою і досить швидким і непередбачуваним розвитком подій. Донька із задоволенням самостійно прочитала книгу за раз і наполегливо вимагала продовження.
Світлана
СвітланаYakaboo
Завдяки безлічі яскравих ілюстрацій і невеликій кількості тексту на сторінці Вла слухав і розглядав дуже уважно. Са уже розумів жарти у тексті і прихований зміст. Навіть запитав, чи фраза “коли у курей з’являться зуби” означає те ж, що й “коли рак на горі свисне”. Мене ж потішила присутність у книзі астронома Галілея.
Цікава, оригінальна, весела та дуже позитивна й не без моралі казочка, яка стане улюбленою у кожній сім’ї].
soulless.soulless
soulless.soullessInstagram