Доставка товару:
В режимі on-line (через кошик сайту) замовлення приймаються цілодобово.
За телефоном 067-365-42-84 з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00.
Ви можете обрати наступні способи доставки:

  1. Доставка Новою поштою.
  2. Доставка Укрпоштою (відправка товару 2 рази на тиждень )
  3. Самовивіз (м.Дніпро).

Повернення товару:
1. Товар, що пропонується Продавцем до продажу, якщо він належної якості не підлягає поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172, якщо інше не погоджено між Продавцем та Покупцем.
2. Повернення товару неналежної якості.
2.1. При отриманні товару неналежної якості (поліграфічний брак). Покупець має право на:
– повернення грошових коштів у розмірі вартості такого товару;
– заміну неякісного товару, товаром належної якості.
2.2. Виявлений поліграфічний брак отриманого товару підтверджується відповідними фотографіями, які разом із зазначенням наступної інформації повинні бути надіслані на електронну пошту Продавця contact@nashaidea.com:
– ПІБ Покупця/Одержувача та контактні дані (номер телефону, e-mail);
– номер та дата замовлення;
– вартість замовлення;
– кількість товару з поліграфічним браком.
2.3. Вимоги Покупця щодо повернення грошових коштів за неякісний товар повинні бути пред’явлені шляхом направлення письмової заяви, приклад якої надає Продавець, на вище зазначену електронну адресу.
2.4. Претензія щодо якості отриманого товару отримані на електронну пошту розглядаються Продавцем протягом 2-х робочих днів з дня її отримання. У випадку визнання претензії Продавець висилає Покупцю (за допомогою SMS або на e-mail зазначені у претензії) реквізити необхідні для повернення товару.
Вимоги Покупця розглядаються Продавцем тільки за умови надання розрахункового документа, що підтверджує придбання ним товару у Продавця та товару відносно якого є претензії.
2.5. Продавець має право не розглядати заяву (претензію) Покупця щодо неякісного товару відправлену без надання вищевказаних документів або з порушенням порядку повернення неякісного товару до усунення допущених ним недоліків. У разі, якщо Покупець не надішле вказані документи протягом 7 (семи) днів з дня отримання Продавцем відповідного неякісного товару, зобов’язання Продавця щодо та задоволення претензії Покупця припиняються, і він має право розпорядитися товаром на власний розсуд. Продавець не зобов’язаний здійснювати зворотну відправку товару, заяву за яким оформлено неналежним чином та не надані належні документи.
Продавець має право відмовитися від отримання неякісного товару, якщо Покупцем при відправленні претензії та неякісного товару було допущено порушення (невірно зазначені реквізити повернення надані Продавцем), що може спричинити настання додаткових фінансових витрат з боку Продавця.
2.6. Покупець зобов`язується при отриманні товару робити його огляд щодо виявлення механічних ушкоджень. Факт наявності механічних ушкоджень повинен бути зафіксован у момент отримання товару, в противному випадку претензії щодо механічного ушкодження товару розгляду Продавцем не підлягають.
Поверненню не підлягають товари належної якості, зазначені в Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172. (друкована продукція, аудіо та відеоносії інформації).
У разі виявлення технічного браку, звертайтеся до нас у соціальних мережах та за вказаними номерами телефонів для вирішення проблеми.
Ми готові відгукнутися та замінити на нові аналогічні без браку, якщо в цьому є виправдана необхідність. Для цього Ви можете підтвердити наявність браку за допомогою фотографії, вказавши нам своє ім’я та прізвище, а також номер телефону для зв’язку.