Щоденники Вишеньки

від 9 років
Щоденник Вишеньки

Завмерлий зоопарк

Щоденники Вишеньки - TOM 1

Вишенька – одинадцятирічна дівчинка, яка живе разом зі своєю мамою і мріє стати письменницею. Її улюблене заняття – спостерігати за людьми, уявляти їхнє життя та розгадувати таємниці. Однією з таких є Мік… Щонеділі цей літній чоловік іде у ліс, узявши із собою великі відра з фарбою. Що він робить там увесь день? І чому такий сумний, коли повертається увечері? Тож як справжній детектив, Вишенька має намір розкрити цю таємницю й починає своє перше розслідування…

Відправся разом із Вишенькою у саме серце лісу, щоб розкрити першу таємницю

Щоденник Вишеньки
Щоденник Вишеньки

Головні персонажі

Автори

Жоріс Шамблен

сценаріст

У 2008 році Жоріс Шамблен вирішив зробити свої перші кроки у світі 9-го мистецтва. Після 9 років роботи з дітьми, він вирішує розповісти свої історії в коміксах. І його проекти починають народжуватися один за одним, дивуючи своєю різноманітністю.         У 2012 році він опублікує перший том Щоденників Вишеньки разом з Орелі Нейре для колекції Métamorphose. І з цього моменту, Жоріс повністю віддає себе своїй пристрасті, пишучі сценарії для коміксів, дитячі книги та романи.

Орелі Нейре

ІЛЮСТРАТОР

Ще з юності, Орелі, любила будувати хатинки, досліджувати сільську місцевість, таємно читати по ночах, та особливо малювати. Відтоді майже нічого не змінилося. Після недовготривалого перебування у художній школі, вона працювала в декількох журналах – де здобула унікальний досвід, а потім працювала для кількох видавництв у Франції та за її межами. Створивши декілька дитячих книг, вона почала працювати над своїм першим коміксом «Щоденники Вишеньки», який згодом здобув світову популярність, і зараз доступний в Україні.

1st Price for youth, Festival Angoûleme, France 2014