Щоденники Вишеньки

від 9 років
Щоденник Вишеньки

Завмерлий зоопарк

Щоденники Вишеньки - TOM 1

Вишенька — допитлива й кмітлива дівчинка, яка не уявляє свого життя без різноманітних розслідувань, щоденних нотаток та нових пригод. У першому томі розповідається, як вона разом зі своїми друзями допомогла художнику-анімалісту оживити покинутий зоопарк і вдихнути в нього нове життя. Та вона не залишає свого захоплення й далі проводить розслідування, про що йдеться в другому томі повістей. Цього разу під її пильне око потрапляє одна жінка: щовівторка, рівно о третій годині, вона сідає на один і той самий автобус — і завжди з тією самою книгою в руках… Звичайно, допитлива Вишенька не встоїть перед новим розслідуванням. Хто вона? І чому вона щоразу прямує тим самим маршрутом? Відповіді приведуть нас до міської бібліотеки, де наша дослідниця розкриє таємницю загадкової книги, а разом із нею — й історію життя цієї жінки… Неймовірно чуттєва і зворушлива історія кохання, яка розчулить серця читачів! І як завжди — неперевершені акварельні ілюстрації.

Відправся разом із Вишенькою у саме серце лісу, щоб розкрити першу таємницю

Щоденник Вишеньки

Таємнича книга

Щоденники Вишеньки - TOM 2

Вишенька – одинадцятирічна дівчинка, яка живе разом зі своєю мамою і мріє стати письменницею. Її улюблене заняття – спостерігати за людьми, уявляти їхнє життя та розгадувати таємниці. Однією з таких є Мік… Щонеділі цей літній чоловік іде у ліс, узявши із собою великі відра з фарбою. Що він робить там увесь день? І чому такий сумний, коли повертається увечері? Тож як справжній детектив, Вишенька має намір розкрити цю таємницю й починає своє перше розслідування…

Відправся разом із Вишенькою у саме серце лісу, щоб розкрити першу таємницю

Щоденники Вишеньки Том 2
Щоденник Вишеньки

Головні персонажі

Автори

Жоріс Шамблен

сценаріст

У 2008 році Жоріс Шамблен вирішив зробити свої перші кроки у світі 9-го мистецтва. Після 9 років роботи з дітьми, він вирішує розповісти свої історії в коміксах. І його проекти починають народжуватися один за одним, дивуючи своєю різноманітністю.         У 2012 році він опублікує перший том Щоденників Вишеньки разом з Орелі Нейре для колекції Métamorphose. І з цього моменту, Жоріс повністю віддає себе своїй пристрасті, пишучі сценарії для коміксів, дитячі книги та романи.

Орелі Нейре

ІЛЮСТРАТОР

Ще з юності, Орелі, любила будувати хатинки, досліджувати сільську місцевість, таємно читати по ночах, та особливо малювати. Відтоді майже нічого не змінилося. Після недовготривалого перебування у художній школі, вона працювала в декількох журналах – де здобула унікальний досвід, а потім працювала для кількох видавництв у Франції та за її межами. Створивши декілька дитячих книг, вона почала працювати над своїм першим коміксом «Щоденники Вишеньки», який згодом здобув світову популярність, і зараз доступний в Україні.

Перший приз за найкращу серію для молоді, Фестиваль в Ангулемі, Франція, 2014 р.